Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz dołoży 5 mln zł na komunikację miejską. Zabierze z inwestycji i remontów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2020 r. o 10:44 Powrót do artykułu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUUUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główne linie dostały wzmocnienie, powinno być teraz nieco lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stenogram z rozmowy Żuka i Dziuby kiedy rozmawiali o przekręcie na Górkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet na 2019 rok - 2 miliardy 200 milionów. Budżet na 2020 rok - 2 miliardy 400 mln. 200 mln więcej, a na autobusach i tak tną.
 Liczby ujawniają, że dewelo-doktor jak zwykle konfabuluje. Tnie na mpk, bo prawdopodobnie potrzebuje więcej środków na dewelo-rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlewamy wodę do dziurawego wiadra. Panie Prezydencie, problemem jest zła siatka połączeń, puste wozokilometry, brak wyraźnych linii głównych, zbyt długie linie i wiele zawijasów. Powstały na ten temat opracowania eksperckie i co najmniej kilka prac naukowych. Potrzebna nam jest całkowicie nowa organizacja siatki połączeń, linie przyśpieszone oraz nowa usystematyzowana numeracja. Nie ma sensu czekać do budowy nowego dworca PKP/PKS, gdyż cały czas pompujemy pieniądze w nieefektywny układ. Jeżeli Pan Grzegorz przez tyle lat nie potrafi przeprowadzić takiej reorganizacji należy zrobić to co z MOSIRem i zatrudnić kogoś z zewnątrz. Zainteresowanie mieszkańców komunikacją słabnie, często nie ma jak wejść do autobusu, wpływy z biletów będą coraz mniejsze, a podwyżka cen biletów tylko zachęci wszystkich do wybrania własnego auta.
 Wszystko to racja, ale czy naprawdę myślisz, że Oni są zainteresowani sprawną komunikacją miejską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollerska ratuszowa bojówka w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stenogram z rozmowy Żuka i Dziuby kiedy rozmawiali o przekręcie na Górkach?
 Te nieartykułowane wrzutki to chyba nowa taktyka farmy dewelo-ratuszowej, która ma zniechęcić normalnych czytelników do wyrażania swoich opinii o posunięciach ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działa PO: dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/byly-posel-po-znalazl-prace-w-urzedzie-miasta-konkursu-na-stanowisko-nie-bylo,n,1000260148.html co na to przewodniczący struktur PO na Lubelszczyźnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pinokio Daje ludowi kasę a zabiera Miastu to skąd mają natrzepać pieniędzy. Ja proponuję już nie kupować nowych autobusów bo to nie ma sensu a remontować stare jak to robią Niemcy i jeździ tabor dalej aż osiągnie ponad milion kilometrów a nawet 15 do 20 lat. I nikt się nie przejmuje unijnymi zaleceniami że tabor nie może być starszy niż 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to powiadają, lepszy rydz niż nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stenogram z rozmowy Żuka i Dziuby kiedy rozmawiali o przekręcie na Górkach?
Nie, to debil, który w dodatku podebrał mojego nicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak działa PO: dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/byly-posel-po-znalazl-prace-w-urzedzie-miasta-konkursu-na-stanowisko-nie-bylo,n,1000260148.html co na to przewodniczący struktur PO na Lubelszczyźnie?
  Oni przecież muszą gdzieś pracować. To jest dobra zmiana : ***s://***wsensie.pl/polska/12599-karczewski-o-zonie-ziobry-oni-przeciez-musza-gdzies-pracowac-to-jest-dobra-zmiana/12599-karczewski-o-zonie-ziobry-oni-przeciez-musza-gdzies-pracowac-to-jest-dobra-zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy premierowi za to że zrobił skok na kasę samorządów przez co te teraz ledwo wiążą koniec z końcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt rządów PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stenogram z rozmowy Żuka i Dziuby kiedy rozmawiali o przekręcie na Górkach?
Nie, to debil, który w dodatku podebrał mojego nicka.
 Bitwa ratuszowych trolli na nicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ci towarzyszu kaczyński, morawiecki, dudo że zrobiliście skok na finanse samorządów. A teraz: jest 500 plus = mniej autobusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...